Parádní elektrický Morgan pro děti stojí čtvrt milionu

Děti milionářů právě dostaly ten nejlepší dárek. Britský Morgan pro ně začal vyrábět zmenšenou verzi své fantastické tříkolky. A rozhodně to není žádná ošizená čínská hračka.
Morgan EV3 Junior, elektrická tříkolka pro děti.
Morgan EV3 Junior, elektrická tříkolka pro děti.
Morgan

reklama

Morgan 3 Wheeler je dokonalá hračka pro dospělé. Strojí na půl cesty mezi autem a motorkou, nabízí neuvěřitelné řidičské zážitky a přímo volá po dobrodružství. Nedávno se dočkal i své elektrické verze EV3, která je podobně fascinující z pohledu techniky i designu. Je to zkrátka hračka pro velké a bohaté kluky, kteří mají vkus a dobře vědí, co od života chtěji. Aby ale děti nemusely závidět svým tátům, rozhodl se Morgan připravit speciální stroj i pro ně.

Vozítko malého aristokrata

Jmenuje se Morgan EV3 Junior a na první pohled vypadá jako plnohodnotný model. Však také vzniká ručně přímo v továrně Morganu s ohromujícím smyslem pro detail. Žádné levné plasty, žádné ošizené lepidlo, tohle je prvotřídní řemeslná práce. Na jedno nabití ujede až 10 mil a zvládne rychlost 10 mil v hodině. Na plnou kapacitu se nabije přibližně za čtyři hodiny.

Na výběr je červená, zelená a žlutá barva v kombinaci s černým nebo světlým koženým interiérem. Světla jsou samozřejmě plně funkční, podvozek má všechny obvyklé komponenty a k dispozici je i zpátečka. Vozítko je určené pro děti od 6 let věku, v chudších rodinách by si ale místo něj nejspíš raději pořídili nové auto. Vyjde totiž na 8 tisíc liber, tedy přes 250 tisíc korun.

 

reklama

reklama