Pickup převlečený za Ferrari vypadá nečekaně dobře

Říká si Truckstarossa a je to vcelku roztomilý červený pickup, který si myslí, že je Ferrari. A my mu to brát rozhodně nebudeme. Má totiž sice aerodynamiku přehrady, ale vypadá vážně dobře.
Truckstarossa je pickup převlečený za Ferrari.
Truckstarossa je pickup převlečený za Ferrari.
Imgur

reklama

Zatímco italské značky Lamborghini a Maserati už podlehly zájmu veřejnosti o velká luxusní SUV, Ferrari tuto cestu zásadně odmítá. Představa, že by puristická automobilka vytvořila pracovní pickup, je proto úplně z jiné planety. Ale přesto jeden takový existuje. Zástupci značky by z něj asi radost neměli, ale my musíme uznat, že se nám líbí. Slavné Ferrari Testarossa totiž imituje s citem, a tvary hranatého supersportu z 80. let a pickup ze stejné éry až překvapivě dobře pasují.

Na autě najdete zakázková kola s typickými pěti paprsky, pneumatiky Pirelli a řadu znáčků Ferrari nebo Pininfarina. Úpravy karoserie byly zjevně velice pečlivé a auto vypadá skoro jako originál. Navíc může pořád sloužit svému účelu, na zadní korbu se totiž vejde značné množství nákladu. Jinak bohužel o tomto úlovku, který se podařilo nafotit na Floridě, nejsou dostupné žádné informace. Ale ať už má pod kapotou cokoliv, určitě to nebude žádná ostuda.

reklama

reklama