Podívejte se na nejohavnější repliku Bugatti Veyron. Může být vaše!

Rozumíme tomu, že s cenovkou hodně před milion euro je pro drtivou většinu z nás Veyron nedostupným snem, ale někteří se toho opravdu nebojí. Při cestě za svým snem vytváření naprosot bizarní repliky ze kterých se vám bude chtít na sto metrů zvracet. Tahle je možná ze všech nejhorší.
Replika Bugatti Veyron
Replika Bugatti Veyron
CarThrottle

reklama

Vypadá to jako žert, ale bohužel to není žert. Je to realita. Jako základ tohoto zvěrstva bylo použito zřejmě MG, které prozrazují dveře, čelní sklo a zpětná zrcátka. Další panely karoserie už vypadají, jako na špatně vystřiženém papírovem modelu z "ábíčka". Matná barva prozrazuje amatérské nastříkání zřejmě na tom samém místě, na kterém auto na fotografiích stojí. A teď to nejlepší - majitel nabízí svůj obskurní klenot k prodeji za za skoro 200.000 Kč. Cože?

Za tyto peníze koupíte velmi dobře jezdící auta v ORIGINÁLNÍM stavu! Co třeba Swift Sport, Subaru Legacy 3.0R Spec. B, BMW Z4 s řadovým šestiválcem nebo Civic Type R? Lákavá nabídka, že? Z našeho pohledu nemá tento "Veyron" cenu ani 20 korun, ale znáte to, proti gustu žádný dišputát.

reklama

reklama