Policisté zatkli chodící strom. Blokoval dopravu

Kéž by každý strom blokující silnici šlo odstranit tak snadno, že na výzvu policistů prostě odejde. Neobvyklý experiment mladého aktivisty ovšem nakonec skončil v poutech.
Asi první strom na silnici, který odešel po svých.
Asi první strom na silnici, který odešel po svých.
TVTeddy

reklama

Jako by nebylo dost kuriózní, že silnici zablokuje chlápek převlečený za strom, on se ještě ke všemu jmenuje Woodworth. Třicetiletý podivín řádil v malém městě Portland ve státě Maine, které má na rozdíl slavnějšího velkého Portlandu pouze necelých 70 tisíc obyvatel. Křestním jménem se mladík jmenuje Asher, místní ho ale okamžitě překřtili na Stromového muže.

Policisté dorazili na místo ve chvíli, kdy se bavil tím, že zapouštěl kořeny na přechodech pro chodce a blokoval dopravu. Pokud čekáte, že za tím vším je nějaký ekologický happening, jste vedle jak ta jedle. Stromaře prý jen zajímalo, jak budou lidé na tak neobvyklou situaci reagovat. Odpověď se každopádně dozvěděl: zavolají policajty. Upřímně, asi nebylo zas tak těžké tento výsledek odhadnout.

Protože Asher podle všeho dokonale srostl se svou rolí, odmítal se dát do pohybu i na opakované výzvy strážců zákona. Ti ho tak nakonec k odchodu museli donutit a mladík skončil s pouty na rukou. Díky svému neobyčejnému kostýmu se však proslavil v médiích a jistě ho čeká nadějná kariéra alternativního umělce.

reklama

reklama