Porsche Cayenne v terénu potrápilo i offroadové speciály

Když se řekne Porsche, jen těžko si někdo představí hluboké bahno a náročný terén. To spíš centrum města nebo závodní okruh. Ale z tohoto stereotypu vás rychle vyvedeme.
Porsche Cayenne v terénu potrápilo i offroadové speciály
Porsche Cayenne v terénu potrápilo i offroadové speciály
Spectro Racing

reklama

Je ale pravdou, že naleštěné Cayenny potkáváme hlavně u těch nákupních center, kam s nimi jejich řidičky vyvážejí kamarádky na kafíčko. Proč ne, ale podle všeho to vypadá, že Cayenne je celkem slušně vybavený i pro terén. Nevěříte? Tak zkuste zapomenout na jeho popravdě vyšší cenovku a luxusní kůží čalouněný interiér. Vždyť právě ta kůže jde od bahna umýt nejlépe. :)

Ono totiž stačí, když se autu obují pořádné terénní pneumatiky, a pak už jen využijí jeho schopnosti. Ukáže vám to jeden velmi odvážný majitel Porsche Cayenne Turbo první generace z roku 2004. Ten totiž dal na frak i zasloužilým „offroaďákům“, se kterými se potkal na akci s názvem Camden County Georgia Jeep Clubu. Jak název napovídá, šlo o bahnité setkání majitelů převážně Jeepů, které jsou upraveny pro odvážné vyjížďky do terénu. Ačkoliv takové Porsche na podobné akci nejprve působí lehce nepatřičně, rychle všem ukáže, že terén je mu druhým domovem. Navíc jednoho ze zapadnuvších Jeepů musel tahat z problému. :)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!