Praha hostila velký sraz Porsche. Přijely novinky i legendy

Praha se poslední dobou stává místem srazů velmi zajímavých aut. Po velkolepých oslavách italského Ferrari si tu dali dostaveníčko také milovníci značky Porsche.
Praha hostila velký sraz Porsche. Přijely novinky i legendy
Praha hostila velký sraz Porsche. Přijely novinky i legendy
auto-mania.cz

reklama

Celou akci hostila automobilová společnost Engine, jejíž majitel má v garáži rovnou několik skvostů s logem Porsche. Mimochodem, právě on se pyšní tím, že vlastní vskutku jedinečné Porsche 959, tedy ve své době nejrychlejší auto planety. Nicméně na tuhle báječnou akci se sjely i další a neméně zajímavé vozy.

Ačkoliv to venku vypadalo na malou apokalypsu, dokonce chvíli padaly i kroupy, několik desítek odvážných majitelů klasických veteránů i nejnovějších superpsortů neváhalo a přijeli na venkovní parkoviště Galerie Móda, které je u pražského letiště.

A rozhodně bylo na co se dívat. Hned u vchodu bylo vystaveno krásné béžové Porsche 356, naproti němu stálo nabroušené Porsche 911 GT3 RS 4.0, ale své báječné tvary zde předvedly také modely 924, 968, 928 a samozřejmě nechyběly klasické Carrery. Mimochodem, dorazil i jeden majitel naftové Panamery. Na kompletní fotogalerii se můžete podívat na webu auto-mania.cz. Bavit vás určitě bude i krátké video, které zachycuje tu klasickou nádheru naživo. Tak co, vybrali byste si?

 

Ferrari slavilo v Praze sedmdesáté výročí přehlídkou snů

Ferrari slavilo v Praze sedmdesáté výročí přehlídkou snů

reklama

reklama