Prokleté parkoviště přitahuje drsné autonehody

Věříte na nadpřirozeno? Jestli ne, tak možná po zhlédnutí následujícího videa začnete. V Pittsburghu existuje jedno místo, které až neuvěřitelně přitahuje vážné dopravní nehody.
Prokleté parkoviště přitahuje drsné autonehody
Prokleté parkoviště přitahuje drsné autonehody
CBS Pittsburgh

reklama

Nebudeme z vás dělat blázny. Žádné nadpřirozeno v tom samozřejmě není, ale mohlo by to tak působit. Parkoviště autoservisu, což je celkem paradox, je umístěno pod sjezdem z dálnice, který ale inženýři vyprojektovali moc prudký. Některé řidiče tak ve vysoké rychlosti překvapí a svá auta nezvládnou udržet na silnici. Je prý úplně jedno, jestli prší nebo svítí slunce, nehod je tu každý rok několik.

Ačkoliv by z nich majitel autoservisu mohl mít radost, je prý zoufalý. Už několik let se snaží dělat vše pro to, aby úřady s nebezpečným sjezdem něco udělaly. Zatím ale marně. Prý už v servisu zažili prakticky vše. Byla tu auta otočená na střechu, auta v plamenech, a dokonce několik vážnějších zranění. A tak je to pořád dokola. Majitel servisu jen doufá, že se úřadům brzy podaří najít nějaké řešení. Začíná to totiž být trochu neúnosné.

reklama

reklama