Rudé peklo i kosmická loď. Nejlepší interiéry od Brabusu

Dvorní úpravce Mercedesů nedělá zázraky pouze s výkonem motoru, ale mění také vzhled karoserie a hlavně interiéru. Podívejte se na to nejlepší, co s pomocí vzácných kůží a kovů umí vytvořit.
V interiéru dokáže Brabus vytvořit téměř cokoliv.
V interiéru dokáže Brabus vytvořit téměř cokoliv.
Brabus

reklama

Když potkáte velký černý Mercedes s nápadně agresivním vzhledem, velmi pravděpodobně se jedná o Brabus. Tahle monstra, často s výkonem daleko za hranicí 600 nebo 700 koní, však nemají být jen hrozivá na pohled a rychlá na silnici, ale také luxusní uvnitř. Ne, že by Mercedes v tomto směru neodváděl dobrou práci. Materiály, originalita a působivost jeho interiérů naopak patří v prémiovém segmentu na úplný vrchol. I tak se ale najde mnoho zákazníků, kteří touží po něčem více individualistickém.

Ostatně, když už za takové auto platíte cenu, která vám může zajistit i Ferrari nebo Lamborghini, chcete si logicky připadat výjimečně. Je to stejný rozdíl, jako když letíte první třídou s ostatními manažery, nebo vlastním letadlem. Proto Brabus zaměstnává celý tým designérů a nyní odhalil výsledky jejich nejnovější práce.

[[nid:]]

Když si potrpíte na vzácné kovy, chcete mít koberce ze stejné kůže, jakou máte na sedadlech, nebo luxusní prošívání tam, kde obvykle odpočívají kolena na obyčejném plastu, potřebujete prostě právě takovou firmu. I když některé úpravy možná na první pohled vypadají trochu nevkusně, nemůžeme jim upřít opravdovou výjimečnost a působivost. Který interiér se nejvíc líbí vám?

A když už jsme u toho, připomeňte si s námi nejpekelnější výtvory Brabusu z posledních měsíců, aby bylo úplně jasno, o čem je vlastně řeč:

Brabus B63S, ještě drsnější Mercedes G 63 AMG 6x6.

GALERIE: Nejdrsnější Mercedes. Šestikolový Brabus je na prodej

Monumentální Brabus Mercedes GLS 850.

Brabus zase řádil. Do GLS nacpal 850 koní

Brabus Mercedes-AMG GT S.

Brabus si pohrál s Mercedesem-AMG GT S a výsledkem je tohle!

reklama

reklama