Slavný lyžař prodává své zimní lambo. Chce něco praktičtějšího

Jon Olsson je sice známým lyžařem, ale mezi milovníky aut se proslavil spíše svým vozovým parkem. V něm nechybí i hodně extravagantní Lamborghini Huracán náležitě upravené na zimu, které je teď na prodej.
Lamborghini Huracán Jona Olssona
Lamborghini Huracán Jona Olssona
Jon Olsson

reklama

Jonova auta mají dvě poznávací znamení. Vždy mají střešní nosič na lyže a vždy nesou maskáčový polep. Možná ještě můžeme zmínit, že jejich majitel je navíc nikdy nešetří a takřka se všemi vyráží za sněhem a sjezdovkami. Je jedno, jestli jde o Lamborghini nebo o exkluzivní Rebellion R2K. I tím nám je tenhle chlapík sympatický. Používá ta krásná auta k tomu, k čemu byla stvořená. K jízdě!

Olsson vyměnil Lamborghini za českou Pragu

Olsson vyměnil Lamborghini za českou Pragu! Jede za rekordem

Teď se rozhodl, že svůj poslední projekt, tedy Lamborghini Huracán, nabídne k prodeji. Jde o stavbu určenou pro letošní zimu, která světlo světa spatřila teprve na podzim loňského roku. Výsledkem úprav není jen polep a rakev na střeše, ale také výkon vyšroubovaný na 900 koní. Olsson tvrdí, že auto a úpravy vyšly celkem na 350 000 eur, tedy v přepočtu asi 9 500 000 Kč. Toto vše jsou důvody, proč prodej auta moc nechápeme. Vždyť si ho nemohl ani pořádně užít.

Lyžař za něj při rychlém jednání chce 250 000 eur, tedy asi 6 750 000 Kč. Od dotažení posledního šroubku při úpravě s ním najel jen 3 800 kilometrů a auto je ve fantastickém stavu. Proč ho prodává, nikde nesdělil. Na svém instagramovém účtu, kde o prodeji informoval, jen napsal, že potřebuje čtyřmístné auto. Tak buď ho Lambo nudí,  nebo třeba čeká rodinu. Každopádně jsme zvědaví, s čím přijde příště. Nuda to rozhodně nebude.

reklama

reklama