Smutný konec večírku. Opilý řidič zdemoloval Ferrari 458 Speciale

Alkohol za volant nepatří. Omílá se to pořád dokola, jenomže stále dokola se také najde dost těch, kteří mají pocit, že jich se to netýká. Přesně jako řidič jednoho totálně odepsaného Ferrari.
Opilý řidič zdemoloval Ferrari 458 Speciale
Opilý řidič zdemoloval Ferrari 458 Speciale
carscoops

reklama

Kolik nehod se musí stát, kolik lidí a aut to musí odnést, aby i ti nejpomaleji přemýšlející jedinci pochopili, že alkohol nemá za volantem co dělat? Ano, jsou státy, kde je nějaké to procento alkoholu v krvi povoleno, ale upřímně, ani to podle nás není úplně správné.

 Poučen je už snad i jistý řidič z amerického Texasu, který ze svého báječného Ferrari nadělal třísky. Podle svědků nezvládl ve vysoké rychlosti zatáčku a vyletěl do 12 metrů hluboké rokle, která je vedle silnice. Podle dostupných informací měl při vjezdu do zatáčky na tachometru asi 160 km/h.

O tom, že si řidič zjevně užíval dost bujarý večer, svědčí i fakt, že v autě při nehodě seděly tři osoby, přičemž Ferrari 458 Speciale je samozřejmě jen dvoumístné. O to víc může celá posádka mluvit o neuvěřitelném štěstí, protože z nehody vyvázla bez vážnějších zranění. Až se tomu skoro nedá věřit. Řidič je v tuto chvíli obviněn z řízení v opilosti a čeká ho soud.

reklama

reklama