Sprostý Fiat inspirovaný Kámasútrou šokuje zvenku i uvnitř

Toužili jste někdy po autě, které připomíná nevěstinec? Italská firma Garage Italia Customs se nebojí ani velmi odvážných úprav, tentokrát se však překonala.
Sprostý Fiat inspirovaný Kámasútrou šokuje zvenku i uvnitř
Sprostý Fiat inspirovaný Kámasútrou šokuje zvenku i uvnitř
Garage Italia Customs

reklama

Interiér i exteriér auta je totiž inspirován slavnou Kámasútrou, tedy indickou knihou, která představuje lidskou sexualitu ve všech možných i nemožných podobách a pozicích. Prakticky celá karoserie auta je tak polepená obrázky inspirovanými výjevy v této knize. Případní zákazníci mají navíc na výběr. Buď mohou sáhnout po indické verzi polepu, nebo po erotických japonských obrázcích z 19. století.

Myslíte, že už tohle je až moc? Pak vás asi uzemní interiér auta, který připomíná spíše nevěstinec. Nechybí červené čalounění nebo neonové osvětlení. Jako dekorace tu visí pouta a řadicí páka má tvar…no, však se raději podívejte do galerie. A to stále není všechno. Italové nabízejí ještě další varianty interiéru. Jedna je prakticky standardní, která nabízí čistě bílá sedadla. Další ale nabídne erotické obrázky na palubní desce a sedadla v barevné kombinaci, která má připomínat pánské a dámské přirození.

Také jen sedíte a kroutíte hlavou? Upřímně bychom chtěli potkat toho, kdo si takto upravený Fiat 500 pořídí. A nebo možná raději ne. :-D

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!