Superb se čtyřmi světly? Vypadá nečekaně dobře!

Škoda Auto na sebe posledních pár měsíců strhává pozornost především faceliftovanou Octavií a novým Kodiaqem. Jeden český designér si ale na paškál vzal luxusnější Superb a narouboval na něj několik detailů právě z nové Octavie.
Superb se čtyřmi světly? Vypadá nečekaně dobře!
Superb se čtyřmi světly? Vypadá nečekaně dobře!
Martin Wagenknecht

reklama

Když škodovka představila facelift svého bestselleru, tedy modelu Octavia, zavládla jak v laické, tak odborné veřejnosti hotová panika. Nikdo nechtěl věřit, že ta dělená přední světla myslí automobilka vážně. Prakticky nikoho nezajímalo, co všechno se za faceliftem skrývá. V popředí byla jen ta světla.

Od premiéry uplynul už nějaký čas a asi se shodneme na tom, že ten rozruch utichl a že většina těch, kteří neměli daleko ke zhnusení, začíná brát facelift Octavie na milost. I tak asi není úplně pravděpodobné, že by se automobilka k podobně řešeným světlometům uchýlila ještě u jiných modelů. Rozruch je fajn, ale nesmí ho být tolik. Navíc ze Škody odešel dvorní designér a otec těchto světel Jozef Kabaň, nicméně právě facelift Superbu ještě ponese jeho rukopis.

Ale různým jiným designérům se meze nekladou. Proto se český grafik a designér, který se jmenuje Martin Wagenknecht, rozhodl, že zkusí spojit nová přední světla Octavie a elegantní tvary modelu Superb. Výsledek upřímně nevypadá vůbec špatně! Co myslíte? Měl by Superb také dostat dělená světla? Nebo toho s Octavií bylo už dost?

reklama

reklama