Tak se získává respekt! Tímhle autem jezdí do práce učitel

Když chcete respekt mladých, musíte mluvit jejich jazykem. A nic nemluví jazykem mladíků mužského pohlaví tak dobře, jako legendární sportovní auto naladěné na tisíc koní.
Upravená Toyota Supra nepatří studentovi, ale učiteli.
Upravená Toyota Supra nepatří studentovi, ale učiteli.
Garrett Canfield

reklama

Když se řekne auto pro učitele, většina lidí si nejspíš představí hranaté hnědé Volvo, postarší Hyundai nebo třeba nějaký tuctový model od Fordu. Najdou se ale výjimky. Na sociální síti pro milovníky aut Tribe, za kterou stojí mimo jiné moderátor pořadů Top Gear a The Grand Tour Jeremy Clarkson, se fotkami auta svého učitele pochlubil jistý Garrett Canfiled. A není vůbec divu, že jsou z něj jeho žáci u vytržení.

Ten, který trestá

Tím autem je totiž Toyota Supra, jedna z největších ikon automobilového světa, která má až nábožné postavení hlavně mezi mladými tunery v USA. Navíc jde o auto, které prošlo rozsáhlými úpravami, takže nyní jeho výkon údajně přesahuje 1000 koní. A ani registrační značka s nápisem PUNI5HR není něco, co byste čekali u učitele. Punisher se dá přeložit jako "ten, kdo trestá", což pro studenty nevěstí nic dobrého.

Pod vláknem se také hned rozjela zajímavá diskuze, kde lidé vzpomínají na zajímavá auta svých učitelů, spolužáků nebo rodičů. Měli jste i vy někdy učitele, který miloval auta?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!