Takhle driftuje první liga. S Mustangem na zadních!

Prestižní americká driftovací série Formula Drift má parádní nový přírůstek. Splašeného divokého Mustanga, který vyniká v oblíbené americké disciplíně - epickém pálení pneumatik.
Fialový Mustang je parádní přírůstek do série Formula Drift.
Fialový Mustang je parádní přírůstek do série Formula Drift.
Vaughn Gittin

reklama

Formula Drift patří k tomu nejlepšímu, co můžete ve světě profesionálního driftování sledovat. V rámci této série má výsadní postavení jezdec Vaughn Gitten, který ve svém oboru patří k nejznámějším jménům na světě. A právě jeho tým RTR Motorsports po okruzích neuvěřitelným způsobem prohání Ford Mustang RTR, ke kterému nyní přibyl fialový bráška. Do týmu totiž pro letošní sezónu přibyl jezdec Chelsea DeNofa a právě tohle je jeho nový služebák.

Dosud sice DeNofa soutěžil v trojkovém BMW, i Ford Mustang o výkonu kolem 900 koní mu ale zjevně skvěle sedí. Alespoň podle videa z tréninkových jízd, které zveřejnil na YouTube. Předvádí krásné dlouhé drifty v působivé rychlosti a jeho Mustang se efektně staví na zadní.

 

Při této příležitosti zveřejnil tým RTR Motorsports ještě druhé video ze společného tréninku, kde veterán Gitten nováčka DeNofu náležitě zaučuje. Nezdá se však, že by to řidič fialového Mustangu nějak zvlášť potřeboval. I když je pravda, že Gittenův Mustang zvedá přední kolo ještě o trochu výše...

reklama

reklama