Taxík se zákazníkem v plné rychlosti trefil benzínku

Neskutečná rána! Jako záběr z akčního filmu vypadá záznam vážné dopravní nehody, která se stala na Holman Road v Greenwoodu poblíž Seattlu. A je naprostý zázrak, že při ní nikdo nepřešel o život.
Taxík se zákazníkem v plné rychlosti trefil benzínku
Taxík se zákazníkem v plné rychlosti trefil benzínku
Extra Worldnews

reklama

Napadlo vás někdy, jak by to ve skutečnosti vypadalo, kdyby auto v plné rychlosti najelo do čerpací stanice? V různých kriminálkách a akčních filmech je to na denním pořádku, ale realita vypadá oproti filmu mnohem hůře. Záběry z bezpečností kamery čerpací stanice ukazují, kterak se ke stojanům vysokou rychlostí doslova přiřítí Nissan Xterra. V první chvíli jen o metr mine jiného řidiče, který poklidně tankuje u jednoho ze stojanů. A pak to začne.

Nejdříve se Nissan jen otře o jeden stojan a hned potom druhý doslova sestřelí. Stojan se rozletěl na kousky a palivo v něm předvedlo působivý ohňostroj. Navíc podle informací u videa cestou k této zkáze zvládl řidič nabourat Hondu Accord, jejíž řidič z celé nehody prý vyvázl nejhůř. Na čerpací stanici se ale naštěstí nikomu nic nestalo.

V Nissanu jel 40letý řidič, který v tu chvíli pracoval pro Uber a 60letá spolujezdkyně, klientka. Oba si naštěstí z drsného zážitku odnesli jen šok a pár odřenin.

reklama

reklama