Tesla Model X od Vilneru vypadá jako UFO. Zvenku i uvnitř

Tesly jsou technologicky pozoruhodná auta s neuvěřitelným zrychlením. Navenek a někdy i uvnitř však působí trochu moc obyčejně. Naštěstí existují lidé, kteří s tím umí pomoci.
Tesla Model X od úpravce Vilner.
Tesla Model X od úpravce Vilner.
Vilner

reklama

Kdyby se futuristický elektromobil jako Tesla Model X s vyklápěcími dveřmi a pozoruhodnými jízdními vlastnostmi objevil na Zemi někdy před 100 lety, zaručeně by ho někteří lidé považovali za mimozemskou loď. Právě téhle myšlenky se zřejmě chopil úpravce Vilner, který na téma sci-fi přepracoval interiér i vnější vzhled. Výsledek je docela zajímavý – ostatně co bylo ještě nedávno naprosté sci-fi, je už dnes naše každodenní realita, a tahle úprava nám to vcelku nevtíravě připomíná.

Motivem, který najdete na sedadlech, palubní desce nebo oknech jsou stylizované počítačové obvody ve výrazné tyrkysové barvě. Stejný odstín mají i bezpečnostní pásy nebo brzdové kotouče, zvenku zase nechybí karbonová zrcátka a spoilery nebo stříbřitá 20palcová kola. Metalického laku jste si už jistě stačili všimnout. A aby nebyl výsledný efekt pouze vizuální, zapracovali ve Vilneru současně i na odhlučení interiéru.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!