Tip na výlet: Velorex, Vetřelec a pak Peklo!

Nejnovějším trendem jsou karoserie z karbonu, umělé hmoty či kompozitu těchto materiálů. Na ježdění super, ale běda, jak nabouráte! Existují však auta, na jejichž opravu stačí šicí stroj. Nevěříte? O důvod víc sledovat aktuální tip na výlet v pořadu Autosalon!
Hadraplán, montgomerák, prchající stan... zkrátka Velorex.
Hadraplán, montgomerák, prchající stan... zkrátka Velorex.

„Mít na to podmínky, realizoval bych věcí...“ „Oni to neumí, mám moře nápadů, jak bych to dělal lépe.“ „Kdyby ostatní pracovali pořádně, zvládal bych svou práci bez toho, aby ji musel někdo dodělávat.“ - Takto správný chlap nemluví, ten totiž nehledá výmluvy a vyhýbá se kondicionálům. Ani Autosalon nechce být za „slibotechnu“, proto k navštíveným místům přidáváme i pár bonusových.

Lokace

Nahoru a dolů - tak zní podtitul našeho výletování po Východních Čechách. Budeme se ho držet i u dalších tipů. Pro koho je Hotel Rajská zahrada příliš nóbl, měl by navštívit také Hotel u Broučka, jež najdete jen pár metrů od novoměstského zámku. A když budou děti zlobit, vezmete je do 20 kilometrů vzdáleného Pekla. Což je ve skutečnosti romantické údolí řeky Metuje. Mimochodem rodiště Velorexu se nachází také, co by kamenem dohodil. Filmové auto Josefa Abrháma z filmu Vrchní prchni se vyrábělo v obci Solnice, která je zase nedaleko kvasinské továrny Škoda Auto.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama