Tomu se říká láska! Vlastním tělem zabránila krádeži auta

Láska ke svému autu křížená s obrovskou odvahou a nejspíš i trochou bezhlavosti. Tak nějak by se dala popsat reakce řidičky, která si původně jen chtěla natankovat. Celé se to ale nějak zvrtlo.
Vlastním tělem zabránila krádeži auta
Vlastním tělem zabránila krádeži auta
INTERNATIONAL NEWZ

reklama

Dotyčná se jmenuje Melissa Smith a celý incident se odehrál minulou středu v americkém Milwaukee. Melissa se prostě jen vydala k čerpací stanici, aby natankovala. Z denní rutiny se ale rychle stal boj o vlastní auto. Když chtěla uklidit čerpací hadici do stojanu, zablokoval její auto černý vůz, ze kterého vyskočil maskovaný muž. Ten rychle nastoupil do jejího auta a chtěl odjet. Toho si ale dotyčná všimla a bleskurychle vyskočila na kapotu auta.

Zabránila tak zloději ve výhledu a tím i v okamžitém odjezdu. Ten se ale stejně pokusil rozjet a ženu shodit z kapoty. Melissa se ale nedala. Zloděj toho proto raději nechal, z auta utekl a ve spěchu odjel i se svými kumpány. Melissa ale neměla vše za sebou. Auto s otevřenými dveřmi pokračovalo samo v jízdě směrem k rušné silnici. Melissa ale zachovala chladnou hlavu a auto zastavila. Z odvážné mladé ženy je něco jako národní hrdinka, ale pátrání po zlodějích je zatím neúspěšné.

reklama

reklama