Tři exkluzivní Mercedesy jako oslava 50 let AMG

Padesátka se musí zapít! Nejlépe několika hektolitry vysokooktanového benzínu. V rámci oslav 50. výročí od založení AMG zamíří na trh tři limitované edice exkluzivních modelů Mercedesu.
Mercedes-AMG GT C Roadster Edition 50.
Mercedes-AMG GT C Roadster Edition 50.
Mercedes-Benz

reklama

Téměř ve všech případech se jedná o kabriolety, respektive roadstery, takže Mercedes už zjevně zbrojí na jaro. Konkrétně se speciálním označením můžou chlubit modely Mercedes-AMG GT C Roadster, C63 Cabriolet a C43, a to vždy ve dvou verzích. Nejvíce pozornosti na sebe samozřejmě strhává GT C Edition 50, kterých v rámci oslav vznikne celkem 500 kusů, což není zas tak málo. Výroční edice zahrnuje mimo jiné speciální kola, barvy karoserie i kůži v interiéru.

Ještě exkluzivnější jsou pak vozy C63 a C63 S Cabriolet s označením Ocean Blue. Těch bude vyrobeno pouze 150. Čtyřlitrový osmiválec se dvěma turby zůstane beze změn, i v tomto případě jde především o řadu kosmetických změn v čele s modrou střechou a doplňky. Nabídku pak uzavírá dvojice C43 Coupe a C43 Cabriolet v provedení Night Edition. Objednávat můžete od 6. března.

Ne, že by to nebyla hezká auta, ale přesto doufáme, že se v rámci oslav 50 let AMG dočkáme i zajímavějších věcí, než pouze několika jednoduchých designových cvičení.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!