Vánoční nákupy ve stylu! Stromeček vezli v Porsche GT3

Vánoce jsou už za dveřmi a okolo nákupních center to začíná vypadat jako před bitvou. Co si ten příšerný prosincový stres trochu zpříjemnit? Pomoci vám k tomu může i lehce nepraktické Porsche 911 GT3 RS.
Vánoční nákupy ve stylu! Stromeček vezli v Porsche GT3
Vánoční nákupy ve stylu! Stromeček vezli v Porsche GT3
GI Automotive Group

reklama

Určitě to znáte. Místo toho, aby byly Vánoce svátky klidu a pohody, je to spíše přehlídka stresu. Je potřeba nakoupit dárky, spousty nezdravého jídla a hlavně nezapomenout na stromeček. A v tu chvíli hodně lidí řeší problém s tím, jak tu velkou jedli dopravit z obchodu do obýváku. Nechte dodávku jednou doma, protože pro vás máme báječný petrolheadský tip na vskutku originální odvoz stromečku.

Není na to potřeba rodinné kombi. Ani prostornou dodávku si nemusíte půjčovat. Jsou totiž mezi námi tací, kteří prostě vezmou svou oblíbenou okruhovou hračku, v tomto případě Porsche 911 GT3 RS, a vyrazí si splnit svou vánoční povinnost. Jde to, vypadá to stylově a zjevně to není žádný problém. A nemyslete si, nevezou žádný umělý pokus o stromek. Mladý pár si troufl na pěkný, živý strom. Jen musí řidička zacházet opravdu opatrně s plynovým pedálem. Pokud by rozvášnila stádo 450 koní, kterým GT3 RS disponuje, mohla domů místo stromu dovézt jen pár oholených větví.

reklama

reklama