Velké policejní měření začíná! Tipy posílali sami řidiči

Dnešním ránem startuje velká policejní akce zaměřená na kontrolu rychlosti s názvem Speed Marathon. Policie bude měřit na zhruba tisíci místech, která vybrala z tipů veřejnosti.
Velké policejní měření začíná
Velké policejní měření začíná
Škoda Auto

reklama

O této policejní akce jsme vám už říkali. Bylo to v době, kdy se rozbíhalo zasílání tipů na měření, a nutno podotknout, že někteří tipující prokázali slušnou dávku humoru. To když policii nabízeli umístění auta s radarem třeba na přistávací dráhu ruzyňského letiště. :) Ale humor stranou a dnes také hlavně nohu z plynu.

Poraďte nám, kde máme měřit, prosí Čechy policisté

Poraďte nám, kde máme měřit, prosí Čechy policisté

Nakonec prý dobrovolníci označili více než 77 tisíci hlasy celkem 10 796 míst, která se nacházejí po celé České republice. Policie nakonec vybrala 1 047 míst, kde bude dnes měření probíhat. Kompletní soupis všech míst naleznete na této adrese, ale jednu zmíníme. S kontrolou můžete počítat na silnici I/14 mezi Ústí nad Orlicí a Českou Třebovou. Tu totiž tipující označovali nejčastěji, protože jde o úsek s častými nehodami v důsledku rychlosti. Tak si dnes dejte pozor, ať nejste o pár korun a bodů lehčí.

reklama

reklama