VIDEO: 5 Porsche s nejlepším zvukem. Volume doprava!

Před nedávnem automobilka Porsche vybrala pět nejzajímavějších aut ze své historie. Ve výběru dnes pokračuje, tentokrát se však zaměřila na ta auta, po jejichž nastartování vám zaručeně naskočí husí kůže.
5 Porsche s nejlepším zvukem
5 Porsche s nejlepším zvukem
Porsche

reklama

V úvodu musíme říct, že se jim ten výběr opravdu povedl. I když popravdě, ono to vlastně není zas tak složité. Prakticky s žádným modelem by ve finále neudělali chybu, protože každý má prostě něco do sebe. Porsche má navíc opravdu charakteristický zvuk, který si nikdy nespletete. Na pravověrné fanoušky působí prý nastartované Porsche jako skvěle sladěný orchestr, který se nedá oposlouchat. :)

Porsche vybralo 5 nejlepších aut historie

VIDEO: Porsche vybralo 5 nejlepších aut. Souhlasíte?

My bychom s výběrem pětice aut s tím nejlepším zvukem měli možná celkem problém. Vybrat jich jen pět? Ale zástupci automobilky mají zjevně jasno. Na pátém místě se podle nich umístil model 911 Carrera RS 2.7 o výkonu 210 koní. Čtvrté je fantastické Porsche 550 Spyder, které pohání čtyřválec o výkonu 110 koní. Ano, to je přesně to malé a placaté auto, ve kterém jezdil i James Dean. :)

Třetí příčka patří 911 GT3 RS se čtyřlitrovým šestiválcem, který disponuje výkonem 500 koní. Druhé je moderní 918 Spyder. Ano, to je ten hybrid, který ale může pohánět společně s bateriemi také motor V8 o objemu 4,6 litru. A první místo? Nebudeme vám ho prozrazovat, ale myslíme si, že vítěze už určitě tušíte. :) Souhlasíte s výběrem? Dejte nám vědět v komentářích!

reklama

reklama