VIDEO: Arogantní řidič českého Superbu vytlačoval dodávku

Podobná videa známe spíše z Ruska. Ale i u nás se najde dost pitomců, kteří neváhají použít auto jako zbraň. Polští řidiči u nás sice nemají zrovna dobrou pověst, v tomto případě je to však český pirát, kdo ohrožuje polské sousedy.
Arogantní řidič českého Superbu vytlačoval dodávku
Arogantní řidič českého Superbu vytlačoval dodávku
zhr3k

reklama

Je opravdu neuvěřitelné, kolik „lidí“ má tendenci dokazovat si svou nadřazenost nad druhými tím, že je nějak ohrozí. Celou pointou dnešního videa je to, že se řidič Škody Superb rozčílí, když musí v levém pruhu přibrzdit kvůli předjíždění dvou menších nákladních aut. Abychom ale byli upřímní, i nám tečou nervy, když se dva řidiči, především kamionů, začnou předjíždět a tento manévr jim zabere klidně i několik minut. Navíc to často dělají i na úsecích, kde to mají zakázané a až neuvěřitelně často se někteří zapomínají dívat do zrcátek.

To ale není případ dnešního videa. Tady se sice dvě nákladní auta také předjíždí, ale zabere jim to chvilku a řidič předjíždějící dodávky si zjevně snažil vybrat moment, kdy nikomu nebude moc překážet. To ale nemohl čekat, že Superb, kterého jistě v zrcátku viděl, má cihlu na plynu a na tachometru cifru, která už je nezákonná. Ačkoliv tu cihlu z plynu musel sundat jen na pár vteřin, i tak ho to vytočilo do běla.

Dokonce tak, že si v pomalejším tempu chvilku počkal v levém pruhu a následně se rozhodl dodávku sprostě inzultovat. Tedy, ono to spíše vypadá, že řidiče dodávky chtěl trochu postrašit a ten náraz jen naznačit. Ale protože měl polský řidič nervy ze železa a hlavně si o posádce Superbu nejspíš myslel své, neuhnul ani o milimetr. Superb se proto o dodávku ve vysoké rychlosti opřel. Asi to nečekal, a tak se jeho řidič raději rychle vzdálil. Je ale celkem jasné, že má minimálně hodně odřený kus auta a my upřímně doufáme, že ho ta oprava bude stát pořádný balík. Takové pitomce na silnicích potkávat opravdu nechceme.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!