VIDEO: Čůrací pauza se změnila v zoufalý běh za autem

My víme, že smát se cizímu neštěstí není nic hezkého. Nicméně garantujeme vám, že u následujícího videa se budete chechtat také.
Čůrací pauza se změnila v zoufalý běh za autem
Čůrací pauza se změnila v zoufalý běh za autem
Дмитрий Митрофанов

reklama

Nikde jinde než v Rusku nemohlo podobné video vzniknout. Když už se tam na silnicích neperou, nejezdí zavěšení za autobusy, tak jim sama ujíždějí auta. Ale zase na obranu řidiče. Chápeme potřebu si cestou za dobrodružstvím odskočit k lesu. Jsme jen lidé. Ale dotyčný jaksi zapomněl zatáhnout ruční brzdu, což se mu stalo osudným. I když se právě o ruční brzdě často mluví v souvislosti s tím, že ji řidiči používají zbytečně často, v tomto případě to neplatí.

Jen díky tomu, že nešťastný řidič měl v autě kameru, se my z tepla domova můžeme zasmát nad tím, jak se auto rozhodlo, že na něj čekat nebude. Rozhodlo se zrovna ve chvíli, kdy byl řidič v nejlepším. No, kdy také jindy. :) Chudák se za autem rozeběhl, i když nechápeme, co by vlastně dělal, kdyby ho doběhl. Konec už tak vtipný není. Auto se převrátilo na střechu a ze záběrů z kamery vidíme, že má hodně prasklé čelní sklo. Poškozená bude jistě i střecha a bok auta. Takže pánové, až příště prostě budete muset, nezapomeňte zabrzdit! :)

reklama

reklama