VIDEO: Dokonalý vztah. Máma tří dětí pálí gumy v Lamborghini

Jestli máte doma drahou polovičku, která má ráda auta alespoň tak, jako vy, máte vyhráno. Pokud ale máte doma takovou, která je schopná zapálit gumy u jednoho z nejlepších superaut současnosti, máte hotový jackpot.
Dokonalý vztah. Máma tří dětí pálí gumy v Lamborghini
Dokonalý vztah. Máma tří dětí pálí gumy v Lamborghini
Driving Line

reklama

Asi není potřeba tu dlouho přemýšlet nad tím, že otřepané klišé o tom, že holky patří leda k plotně, je hloupost. Holky jsou často za volantem skvělé a hlavně schopné to chlapům natřít. A navíc si u toho ani nerozmažou rtěnku. :) Následující video vás seznámí s mladým manželským párem ze Švédska. Jmenují se Sam a Stina a dohromady si říkají The Hübinettes. Oba jsou profesionální automobiloví kaskadéři.

Ačkoliv je Sam Hübinette dvojnásobný šampion série Formula Drift a za volantem desetiválce mu to opravdu jde, nás zaujala hlavně Stina. Tahle krásná blondýnka je totiž schopná si Huracán vodit dveřma napřed s absolutní jistotou a ještě u toho vypadat jako modelka. Před manželem se ani na vteřinku nenechá zahanbit. A to i přes to, že Huracán rozhodně není ideálním driftovacím nástrojem. Každopádně oba dva jsou ukázkou toho, že severské země produkují jednoho petrolheada za druhým! A mimochodem, Stina má s manželem už tři děti, které prý všechny poctivě vedou k lásce k autům a spáleným gumám. Takhle to má vypadat. :)

reklama

reklama