VIDEO: Drifty s obřími podpatky? Pro Slovenky žádný problém!

Že nejdou řízení a vysoké podpatky dohromady? A co teprve drifty s podpatky o výšce malého činžáku? Také ne? Věřte, že se mýlíte – dokáže vám to krásná blondýnka se svým BMW.
Drifty s obřími podpatky? Pro Slovenky žádný problém!
Drifty s obřími podpatky? Pro Slovenky žádný problém!
WOOHOOO GIRLS

reklama

Slovenskou partičku mladých holek, které si říkají Woohoo Girls, už určitě znáte. Víte tak, že driftují lépe než většina chlapů a dokonce se podílí na nově vzniklé sociální síti Jeremyho Clarksona. Jejich záběr je široký a to, co dělají, dělají zatraceně dobře. Navíc u toho dobře vypadají a nebojí se udělat si ze sebe legraci. Jejich poslední video je toho důkazem.

Hlavní hrdinkou je Nina, tedy část skupiny Woohoo Girls. Krásná blondýnka má stejně jako většina žen slabost pro boty na vysokém podpatku. Ale zároveň miluje auta. Rozhodla se proto, že spojí dvě své vášně dohromady a ukáže nám, že driftovat se dá i v botách na 11centimetrovém podpatku.

Ačkoliv některé dámy mají na něčem podobném problém i chodit, Nina se toho nebojí, na boty nazuje ochranu, aby je nezničila, a sedne za volant. Jestli čekáte, že následně auto možná párkrát cukne a maximálně ujede metr nebo dva, mýlíte se. Nina zapálí gumy a i v takovém obutí jí její BMW E30 poslouchá na slovo. Pánové, uznejte sami, že tohle je ideální partnerka. :)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!