VIDEO: Důchodce v obřím pickupu prorazil autobus s lidmi

U téhle nehody měli strážní andělé plné ruce práce. Řidič pickupu ze zatím nepochopitelných důvodů v plné rychlosti najel do autobusu, ve kterém sedělo několik lidí. Naštěstí se nikomu nic vážného nestalo.
Důchodce v obřím pickupu prorazil autobus s lidmi
Důchodce v obřím pickupu prorazil autobus s lidmi
syracuse.com

reklama

Záběry pocházejí z kamery, která zabírá interiér autobusu. Je velké štěstí, že autobus nebyl plný lidí, a stejně tak je štěstí, že někteří z cestujících si blížícího se auta všimli a začali křičet. Pak už jen přišla neuvěřitelná rána a v ten moment byla prakticky čtvrtina pickupu napasovaná tam, kde před vteřinou seděli lidé. Nehodu zavinil 82letý řidič, který se svou 72letou spolujezdkyní skončil v péči zdravotníků s lehčími zraněními.

Z cestujících to nejhůře odnesl starší muž, kterého náraz odhodil až na druhou stranu autobusu, kde si dal pořádnou ránu do hlavy. Naštěstí se ani jemu nestalo nic vážného. Lékaři ho po krátké prohlídce propustili do domácího léčení. Jinak velký náraz všichni přestáli tak nějak ve zdraví.

Policisté teď budou mít plné ruce práce s vyřešením toho, jak nehoda vůbec vznikla. Podle některých informací si řidič spletl brzdu a plyn a následně tragicky zazmatkoval. Svědci popsali, že se řidič pickupu takto nepochopitelně zachoval před velkou křižovatkou, a aby nesmetl auta, která čekala na semaforech, auto strhnul do strany, kde ale bohužel stál autobus. No a výsledek už znáte. Hlavní ale je, že jsou všichni v rámci možností v pořádku.

reklama

reklama