VIDEO: The Grand Tour láká na maximálku Bugatti Chiron!

Na poslední divokou jízdu si Clarkson, Hammond a May vzali opravdové lahůdky. I Bugatti Veyron nebo Porsche 918 Spyder však blednou vedle hlavního taháku příští sezóny – Bugatti Chiron, technicky nejdokonalejšího auta planety.
The Grand Tour láká na maximálku Bugatti Chiron
The Grand Tour láká na maximálku Bugatti Chiron
Bugatti

reklama

Tři měsíce, třináct epizod a už se na nás řítí grandiózní finále show, která nemá obdoby. Když ji Clarkson a spol. rozjížděli, nebylo úplně jasné, jak to dopadne. Přeci jen ta tři moderátorská jména jsou synonymem pro Top Gear. Tedy byla. The Grand Tour díky monstróznímu rozpočtu od Amazonu strčila Top Gear do kapsy a moderátorská parta ze sebe vydala i to, co netušila, že v sobě má. Je ale pravdou, že některým opravdu grandiózním roadtripům Top Gearu bylo těžké se alespoň vyrovnat.

A právě Dubaj je pro takovou finálovou epizodu jako stvořené. Peníze tu takřka tečou z nádherných fontán a i místní policie má pro rychlá a drahá auta pochopení. Vzhledem k tomu, že se poslední epizoda jmenuje Past versus Future, tedy Minulost versus Budoucnost, dočkáme se zajímavých automobilových srovnání. Clarkson provětrá klasický Volkswagen Golf GTI a proti němu se postaví James May ve vlastním BMW i3. Chybět nebudou ani hrátky s tankem. Hammond se zase bude učit driftovat od profíků.

Ačkoliv jde o poslední díl první série, první díl té další už má ukázku, kterou si níže můžete prohlédnout. Nečekejte nic menšího, než parádní a detailní záběry na fantastické Bugatti Chiron, které se v rukou těch tří ukáže v tom nejlepším světle. Druhá sezóna extrémně úspěšné show by měla odstartovat ještě během tohoto roku.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!