VIDEO: Motorkář po bizarní nehodě odjel na kufru auta

Tak tohle jsme ještě neviděli a vy nejspíš také ne. Neuvěřitelný únik z místa nehody se povedl motorkáři, který zezadu narazil do osobního auta. Jeho řidič totiž v klidu pokračoval v jízdě i s motorkářem na kufru.
Neskutečný pád na střechu jedoucího auta.
Neskutečný pád na střechu jedoucího auta.
Life of Brian

reklama

Kdybyste se o něco takového pokusili schválně, určitě by se vám to nepovedlo. Kaskadérský kousek jako z akčního filmu se podařil rychle jedoucímu motorkáři, který na dálnici nedobrzdil za osobním autem. Po nárazu do zadní části vozu přeletěl přes řidítka a přistál mu přímo na kufru. Už tak nejspíš nevěřil svým očím, ale to, co následovalo, ho určitě vyděsilo ještě mnohem víc.

Když se totiž pruh před autem uvolnil, jeho řidič prostě šlápl na plyn a vyrazil pryč. Nevíme, jestli si nehody vůbec nevšiml, byl zmatený, nebo šlo o záměr. Každopádně zastavil až po několika desítkách metrů, kdy mu šokovaný motorkář přilepený k autu začal zuřivě bouchat na okno. Rozhovor obou řidičů pak jistě stál za to - dokážete si snad představit, že vám při jízdě po dálnici najednou na autě sedí chlap?

reklama

reklama