VIDEO: Nelegální noční drifty s báječným BMW M5

Perou se v nás dvě osobnosti. Jedna by tohoto řidiče nejraději vytáhla z auta a vzala mu řidičák, druhá však s rozbušeným srdcem nadšeně sleduje v akci jedno z nejlepších BMW, které kdy sjelo z výrobní linky.
BMW M5 - ilustrační obrázek
BMW M5 - ilustrační obrázek
DuronDesign - DeviantArt

reklama

V následujícím videu se vám totiž představí fantastické BMW M5 F10, tedy jedno z nejzajímavějších aut, která za posledních pár let sjela z mnichovské výrobní linky. Pohání ho totiž osmiválec opatřený dvěma turbodmychadly, který disponuje objemem 4,4 litru, výkonem 560 koní a točivým momentem 680 Nm. A to vše je jen na zadních kolech! Je to mimořádná bestie, jejíž kočírování chce trochu cviku.

Toho měl zjevně dost řidič M5 z následujícího videa. Ten s autem vyrazil do gruzínského hlavního města Tbilisi, kde pod rouškou noci provětral to monstrózní stádo, které má M5 pod kapotou. Jenomže to udělal za provozu. A to je kámen celého úrazu. Kdyby stejně dobře udělané video natočil na uzavřené trati, měl by jistě nejen náš obiv. Ve městě, kde se může stát kdykoliv cokoliv, se takhle prostě nejezdí.  Podívejte se na video a dejte nám vědět, co si o tom myslíte.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!