VIDEO: Pokus o drifty s C63 AMG skončil totálkou

Následující video ukazuje, proč je dobré v nejlepším přestat. Řidič Mercedesu na ne moc pochopitelném místě zkoušel efektní otočky. Nevyšlo to ale vůbec tak, jak si asi představoval…
Pokus o drifty s C63 AMG skončil totálkou
Pokus o drifty s C63 AMG skončil totálkou
st.motortrend.ca

reklama

C63 AMG je báječné, rychlé a hlučné auto. V rukou někoho zkušeného se bleskurychle umí z luxusní limuzíny změnit na bestii, která snídá malé děti. Ale tahle bestie potřebuje celkem pevnou a hlavně zkušenou ruku. Takovou rozhodně neměl řidič z následujícího videa. Už po prvních vteřinách, které zachycují jeho jízdu, je jasné, že to nebude druhý Ken Block. 510 koní pod kapotou se mu vzpouzí, a když už to vypadá, že sebe i auto přestane trápit, projeví se jeho zjevně pomalé ruce na volantu. Během odjezdu z pár celkem úspěšných pokusů o drift se totiž nestihne vyhnout obrubníku.

Každý normální člověk by takové klepnutí přes prsty bral vážně a raději auto někam uklidil. Náš řidič ale ne a zkusil to ještě jednou. Výsledkem je náraz do obrubníku, který zapříčiní vylomené kolo, utrženou pneumatiku, zničený podvozek a možná i poničenou převodovku či některé spodní části motoru. Vůbec se nedivíme, že následky jsou autorem videa označeny za totální škodu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!