VIDEO: Polské Monte Carlo je plné akce a krizových momentů

Polští řidiči jsou sice někdy za volantem nebezpeční sobě i svému okolí, ale posaďte je do závodního auta a značnou se dít věci. Jejich horkokrevnost se totiž konečně může projevit naplno.
Polské Monte Carlo je plné akce a krizových momentů
Polské Monte Carlo je plné akce a krizových momentů
RosciszowRallyVideo

reklama

Rallye patří k nejnáročnějšímu a nejnebezpečnějšímu motoristickému sportu. Však se také říká, že rallye jezdec má nervy a rozkrok ze železa. J A podle následujícího videa to vypadá, že ti z Polska obzvlášť. Máme pro vás sestřih jedné z nejznámějších polských rallye. Jmenuje se Walimska Zimówka a zcela oprávněně se jí přezdívá polské Monte Carlo.

Jeho podmínky jsou totiž stejně nestálé, trať stejně náročná, a když k tomu přidáte místní odvážné jezdce, je o zábavu postaráno. Nečekejte nové závodní speciály. Jezdí se se vším, co komisaři pustí na trať. Potkávají se tu Subaru, starší BMW, pár Opelů a několik Fordů. Všechna tahle auta pak mají jedno společné. Tím je neutuchající vášeň pilotů, kteří si každý metr závodu prostě chtějí užít. Stejně tak diváci, kteří neváhají ani vteřinu, aby případně pomohli jezdci, kterému to v zatáčce trochu uteklo. Atmosféra závodu musí být báječná, vždyť sálá i ze samotného videa. :)

reklama

reklama