VIDEO: Prodloužený sestřih z řádění Kena Blocka v Top Gearu

Top Gear má za sebou první sérii bez Jeremyho Clarksona a jedním z jejích vrcholů byla bezpochyby divoká jízda Kena Blocka napříč Londýnem. Nyní je venku exkluzivní prodloužená verze.
Ken Block způsobil v Londýně pozdvižení.
Ken Block způsobil v Londýně pozdvižení.
Top Gear

reklama

Mezi novými moderátory Top Gearu zazářil zejména Matt LeBlanc nebo Chris Harris, svůj prostor ale dostal také závodní jezdec, bavič a kaskadér Ken Block. Ten v kontroverzním videu proháněl Londýnem svůj divoce upravený Ford Mustang nazvaný Hoonicorn, který má pod kapotou atmosférický osmiválec 6,7 litru o ďábelském výkonu 845 koní. Natáčení vyvolalo řadu protestů, protože podle některých obyvatel zneuctilo pamětní a historicky cenná místa.

I když se ale producenti pořadu nakonec Londýňanům omluvili, působivé video se naštěstí dostalo ven v necenzurované podobě. Nyní stanice BBC zveřejnila dokonce prodlouženou desetiminutovou verzi, takže si tohle automobilové rouhání můžete vychutnat opravdu naplno.

 

Mimochodem, Hoonicorn už od té doby odešel do zaslouženého důchodu a na jeho místo nastoupil nový stroj, ještě o hodně výkonnější a děsivější. "Když říkám, že to je absolutně nejstrašidelnější věc, jakou jsem kdy řídil, tak vůbec nepřeháním. Vůbec! Motor protáčí moje pneumatiky Toyo k destrukci tak rychle, že ani nestíhám řadit. Řídit tuhle věc je skutečně ochromující a šílený zážitek," prohlásil o něm Block.

reklama

reklama