VIDEO: Strhující Aventador S řádí ve dvou nových spotech

Nový Aventador S zrychlí na stovku pod 3 sekundy, jeho obrovský dvanáctiválec kašle na turba a s chytrým pohonem všech kol se nebojí ničeho. Ale hlavně - fantasticky vypadá i zní.
Lamborghini Aventador S si poradí i na prašné cestě.
Lamborghini Aventador S si poradí i na prašné cestě.
Lamborghini

reklama

Po šesti letech se nástupce Murcielaga dočkal modernizace a Lamborghini představilo Aventador S. Je to ryzí italský supersport s atmosférickým dvanáctiválcem o objemu 6,5 litru, který točí 8500 otáček, na všechna kola posílá 740 koní a z 0 na 100 km/h vystřelí za 2,9 sekundy. Pokud máte dost odvahy a před sebou prázdný Autobahn, můžete zkusit pokořit i maximální rychlost 350 km/h. Auto má ještě ostřejší rysy než dosud a dostalo i nový výfukový systém.

Zkrátka, je to nádherný stroj. A protože na statických mlčících fotkách vždy podstatná část emocí chybí, zveřejnilo nyní Lamborghini dvojici parádních videí plných akce a efektních záběrů. Jestli jste snad dosud vůči téhle novince byli chladní, po jejich zhlédnutí zaručeně roztajete. Ale než se na ně podíváte, připomeňte si o čem je vlastně řeč:

Lamborghini Aventador S s dvanáctiválcem si vystačí i bez turba.

Jde to i bez turba. Strhující Lamborghini Aventador S

A teď už tedy slíbená videa. První z nich představuje Aventador jako dokonalého egoistu, který se nejraději ze všeho předvádí a musí být vždy středem pozornosti, druhé zase dokazuje, že i supersport za miliony může driftovat stejně tak na okruhu, jako na prašné cestě. Obě jsou úchvatně natočená a ten zvuk z hlavy jen tak nedostanete...

reklama

reklama