VIDEO: Tak se slaví Vánoce! Motor z Ferrari a spousta dýmu

První Toyota s motorem z Ferrari konečně ukázala, co všechno umí. A protože jsou Vánoce, nechyběla u toho spousta světýlek, barevné dýmovnice ani kostým Santa Clause.
Driftovací Toyota s motorem z Ferrari slaví Vánoce.
Driftovací Toyota s motorem z Ferrari slaví Vánoce.
Donut Media

reklama

O téhle přestavbě se v poslední době mluvilo celkem hodně a není vůbec divu. Už tak povedená Toyota GT86 se dočkala přestavby na extrémní driftovací speciál, který pohání osmiválec z Ferrari 458 o sériovém výkonu 570 koní. Nyní jsme se od autorů tohoto stroje dočkali příjemného vánočního dárku, a i když Santa Clause rozhodně nemusíme, tenhle je nám hodně sympatický. Pálí totiž pneumatiky ve velkém stylu.

Auto je doslova ověšené barevnými světýlky, dostalo falešné sobí rohy a posádka si sváteční atmosféru vysoveně užívá. Video sice není dlouhé, ale rozhodně je to zatím asi nejlepší vánoční věc, jakou jsme letos viděli.

 

Pokud chcete víc, a my se vůbec tomu nedivíme, připomeňte si video z letošního října, které vzniklo krátce po dokončení celého projektu. Toyota na něm pózuje právě se svým "dárcem orgánů", krásným Ferrari 458 Italia.

reklama

reklama