VIDEO: Tohle není akční film! 6 nejzajímavějších honiček české policie

Nebezpečnými automobilovými honičkami je proslulá především policie v Americe, ale i naši strážci zákona musí čas od času pronásledovat ujíždějícího zločince. Před svými americkými kolegy se rozhodně nemají za co stydět!
Policie ČR
Policie ČR
Škoda Auto

reklama

Že vůbec někoho napadne ujíždět policistům. Nejenže tak ohrozí spoustu nevinných lidí, ale málokdy má šanci ujet. Ačkoliv právě ve filmech vypadá taková policejní honička celkem jednoduše a hlavně efektně, realita bývá úplně jiná. Policisté sice musí stíhat pachatele trestného činu, ale zároveň musí dávat pozor, aby rychlou jízdou neohrozili ostatní řidiče. K tomu všemu musí doufat, že jim před auto naopak nepozorný řidič omylem nevjede.

Našli jsme pro vás šest nejzajímavějších videí z našich silnic, která ukazují, že policejní honičky nejsou nic jednoduchého a hlavně, že policistům nemá cenu ujíždět. To totiž celou situaci jen zhorší.

 

 

 

 

 

 

Připomeňte si ještě, co vše jsme vám letos o našich policistech říkali. Někdy se jim vedlo lépe, jindy hůř a také dostali nová auta, zatraceně rychlá auta.

Audi S6 Policie ČR

Česká policie má nejrychlejší auta v historii. Stovku dají za 4,4 sekundy

I předokolka umí driftovat, když se jí pomůže.

VIDEO: Policisté převáděli drifty v Octavii. Je to k smíchu

 

reklama

reklama