VIDEO: Ujíždějící mladík předvedl neuvěřitelný skok

Takové scény vídáme jen ve hrách typu GTA nebo v akčních filmech. Když prchající řidič pickupu zjistil, že po zemi policistům neujede, pokusil se jim uletět. Fyzikální zákony ho však tvrdě dohnaly.
V Luisianě umí pickupy létat.
V Luisianě umí pickupy létat.
Michael Paul

reklama

Zpočátku to vypadalo jako podařený zákrok. Policisté v americkém státě Luisiana bez poškození zastavili Toyotu Tacoma, která byla hlášena jako kradená. Jenže zrovna když policista donutil řidiče vystoupit, skočil za volant teprve 18letý Kevonte Dekorey Austin, který seděl na místě spolujezdce. Strážce pořádku ještě řidiče rychle spoutal a pak se pustil za pickupem. Ten chvílemi ujížděl rychlostí přes 180 km/h.

Video zachycuje moment, kdy se mladík pokusí ve velmi vysoké rychlosti objet silniční zátaras hlubokým příkopem. Navzdory proraženým pneumatikám od zastavovacích pásů se mu to skutečně podaří, záhy je však katapultován desítky metrů vzduchem. A co víc, letící Toyota přistála přímo na střeše zaparkovaného auta, které zcela zdemolovala. Uvnitř přitom na místě spolujezdce seděla žena, které se jako zázrakem nic nestalo. Také zničený pickup byl po tomto kousku nepojízdný a Austin už policistům znovu neutekl.

reklama

reklama