VIDEO:Extrémní drifty, extrémní nehody. Nelegální arabská zábava

Mimořádně nebezpečné smyky v obrovské rychlosti, diváci těsně u silnice, absolutně žádná bezpečnost. Arabské driftování hagwalah je ve většině zemí zakázáno a jak se můžete přesvědčit, má to svůj důvod.
Extrémní drifty, extrémní nehody
Extrémní drifty, extrémní nehody
Internet Archive

reklama

Předem musíme upozornit, že následující video není pro slabší povahy. Předvádí se na něm to nejhorší, co lze z arabského driftu vidět. Většina bláznů, kteří si tuto zábavu oblíbili, totiž sedlá ty největší vraky, které doma najdou. Navíc se zásadně nepoutají, takže při nehodě někteří bohužel vypadnou z auta.

Vzhledem k tomu, že pro správné provedení hagwalah je potřeba co nejvyšší rychlost, jsou i následky nehod opravdu děsivé. Divoká jízda nezřídka kdy skončí ve sloupu, v jiném autě a někteří s sebou vezmou i diváky, kteří jsou divoce zmítajícími se auty doslova přitahováni. Tohle prostě není zábava. To je hazard se životem. Naprosto chápeme, proč proti této kratochvíli úřady tvrdě bojují. A také se divíme, že poté, co tolik šílenců takto zemřelo, se najdou další, kteří to zkoušejí znovu a znovu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!