Z nejošklivějšího auta udělali nadšenci speciál pro Nürburgring

Fiat Multipla bývá nejčastěji označován jako nejošklivější auto historie. Existuje ale celá řada jeho milovníků, kteří na něj nedají dopustit. Přesně jako partička, jejíž závodní pojetí Multiply vám dnes ukážeme.
Z nejošklivějšího auta udělali nadšenci speciál pro Nürburgring
Z nejošklivějšího auta udělali nadšenci speciál pro Nürburgring
Autojunk

reklama

Multipla je prostě pojem. Je tak jedinečná, tak svá a tak zvláštní, že kdykoliv ji potkáte, vždy se otočíte.  O tom, že existují její fanoušci, už jsme vás jednou přesvědčili. Šlo dokonce o českou partičku recesistů, kteří natočili fantastické video právě na téma tohoto rodinného Fiatu.

Fiat Multipla buď nechápete, nebo milujete.

VIDEO: Český majitel geniálně vysvětluje, proč je Multipla skvělá

Tentokrát si ale z Multiply nebudeme dělat legraci. Ta totiž při pohledu na tuto ostrou tuningovou úpravu končí. Tedy, alespoň na chvíli. Partička nadšenců udělala z Fiatu kombinaci BMW M a Mercedesu AMG. No fakt, neděláme si srandu. Výsledku nechybí typická trikolora BMW, velké křídlo a ani logo okruhu Nürburgring spolu s označením Ring Taxi. Tohle tam totiž ještě asi neviděli. I když…

Pochopitelně je tahle zvláštní stavba jednou velkou recesí. Vznikla pod rukama partičky nizozemských vtipálků, které jejich známý požádal o sehnání nějakého auta na projížďku právě po okruhu Nürburgring. Dotyčný žije na Arubě a do Evropy létá vždy maximálně na pár týdnů. A letos část z nich chce strávit na slavném okruhu. Dotyčné požádal ideálně o eMkové BMW nebo o nějaký Mercedes AMG, kterými jezdí doma. A ti mu jeho přání splnili takřka do detailu. :) Moc by nás zajímal výraz jejich kamaráda, který se těšil třeba na BMW M4.

reklama

reklama