Za kolik nakonec Škodovka pronajímá auta?

Škoda začala oficiálně nabízet operativní leasing i pro soukromé osoby. Půjde tedy o jakési půjčování auta. Známe ceny.
Škoda Octavia - detail
Škoda Octavia - detail
Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O tom, že tuhle akci Škodovka už chystá, jsme vás nedávno informovali. Tehdy jsme však nevěděli podrobnosti. Nyní se však celý systém rozjel a my vám můžeme ukázat ceny.

Nejdříve však několik základních údajů. Jde vlastně o operativní leasing s nulovou akontací. Jde tedy o jakýsi pronájem za měsíční paušál po dobu dvou let do ujetí 40 000 km, kdy následně bude vůz prodán v rámci systému Škoda Plus. Zajímavé je, že 40 000 km není bariéra, kdy vám auto seberou. Takže pokud je ujedete dříve než za dva roky, nic se neděje. Alespoň ne pro Škodovku. Vy budete platit 1,50 Kč za každý kilometr navíc, a to bez DPH.

V nabídce jsou dva tarify – Start a Komplet. První v sobě zahrnuje pojistku odpovědnosti a také havarijní pojištění. Ostatní si musí řidič platit sám. Komplet pro řidiče znamená jen účty za benzín. Všechno ostatní včetně prasklých žárovek hradí leasingovka.

Od nejmenších

Citigo ve výbavovém stupni Ambition s metalízou a paketem Ambition Plus a rádiem Funky za celkovou cenu 239 900 Kč, přijde zájemce na 5399 resp. 6299 Kč (Start/Komplet). Fabii v ceníku nenajdeme, protože ta dostane zanedlouho nástupce, a tak se s ní zatím nepočítá.

Takže pro nás zajímavější a patrně i pro zákazníky bude Rapid, a to jak klasický, tak i Spaceback ve výbavách Fresh. Znatelně větší auto než je Citigo, je dražší jen o pětistovku měsíčně.

Končíme u větších

A teď se podíváme na Octavii. Tady je to trochu zklamání. Za základní výbavu Fresh s nejslabším motorem (1.2 TSI) u karoserie liftback chtějí ve Škodovce 6699/7599 Kč. Kombík je opět o 500 Kč dražší. Motor 1.6 TDI v kombíku je nejdražší verzí – stojí měsíčně 8399/9299 Kč. O dost zajímavější tak je nabídka Yetiho. S dvoulitrovým turbodieselem stojí 7899/8799 Kč, levnější 1.2 TSI přijde na 5199/6099 Kč. Upozorňujeme, že jde o ceny při spoluúčasti na havarijku ve výši 5 %, v nabídce je i 1 %. Ale to je samozřejmě dražší.

Tak co vy na to? Zdá se vám to jako zajímavá nabídka?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama