Začněte slavit. BMW zřejmě potvrdilo ostrou verzi M2 GTS

Tahle zpráva udělá radost všem milovníkům ostré jízdy v rytmu BMW. Několik zdrojů z mnichovské automobilky potvrdilo, že se s největší pravděpodobností opravdu můžeme těšit na sportovního plnokrevníka s označením M2 GTS.
BMW M2 GTS v podání X-Tomi Design
BMW M2 GTS v podání X-Tomi Design
X-Tomi Design

reklama

Je to vůbec možné? Vypadá to, že u BMW zase začali myslet na milovníky opravdového řízení. Tedy ne jen na ty, kteří preferují bezhlavé točení volantem, se kterým navíc pomůže spousta různých pomocníků. Už „obyčejná“ M2 je fantastický řidičský nástroj, který sbírá pochvalné komentáře všude, kam přijede. Ale tohle bude ještě o mnoho zajímavější. A hlavně zábavnější.

Podle všeho to vypadá, že M2 GTS dostane pod kapotu motor z M4. Půjde tedy o šestiválec, který by měl být naladěný na minimálně 450 koní. Ke stabilitě a patřičné tvrdosti M2 GTS pomůžou tlumiče od společnosti KW a automobilka přidá i agresivně vyhlížející bodykit. Ten by měl zahrnovat karbonovou střechu i kapotu a velké přítlačné křídlo.

Mluví se i o tom, že by tato hračka měla zcela postrádat zadní sedadla. Jinak automobilka bude schopna za příplatek přidat bezpečnostní rám, centrální hasicí systém nebo odlehčený setrvačník. Tak co, také se nemůže dočkat? Vznikne ale asi jen pár kusů, o které se s největší pravděpodobností strhne velká bitva.

reklama

reklama