Žádné triky. Mladého hrdinu filmu Baby Driver filmaři naučili skvěle řídit

Tohle vypadá na zajímavý důvod, proč vyrazit do kina. Baby Driver bude akční podívaná plná báječných automobilových honiček. Samotní herci se totiž kvůli nim učili automobilové kaskadérské kousky.
Mladého hrdinu filmu Baby Driver filmaři naučili skvěle řídit
Mladého hrdinu filmu Baby Driver filmaři naučili skvěle řídit
Falcon

reklama

Kdo z vás viděl osmé pokračování série Rychle a zběsile, ten ví, že jde spíše o počítačem vytvořený film, který je až po okraj plný speciálních, ale absolutně nelogických triků. Baby Driver, nový film Edgara Wrighta, bude úplně jiný.  Hlavní roli řidiče hraje Ansle Elgort, jehož postava jezdí v červeném Subaru Impreza WRX. Během filmu hlavní hrdina předvádí s autem neuvěřitelné kousky, které i z traileru vypadají opravdu věrohodně. Ačkoliv prý Subaru bylo pro potřeby natáčení trochu upraveno, všechny scény zvládlo natočit bez ztráty kytičky.

Do kin zamíří Baby Driver. Nabité filmové překvapení

Do kin zamíří Baby Driver. Nabité filmové překvapení

Ale zajímavé na tom celém je fakt, že všichni herci prošli speciálním školením, které je mělo před natáčením naučit řídit. Ale ne dojet z bodu A do B. Režisér chtěl, aby co nejvíce scén zvládli všichni natočit sami s nejmenším zásahem počítačových triků nebo kaskadérů. Herci se tak naučili driftovat, perfektně odhadovat možnosti auta a došlo i na výuku slavné otočky přes ruční brzdu.

Následující video vám ukáže, jak taková výuka probíhala. My ještě dodáme, že film má v našich kinech premiéru 27.7.2017.

reklama

reklama