Ať žije žlutá! Extrémní interiér pro extrémní Mercedes

Když Mercedes přestavil trochu šílenou a hodně brutální verzi G500 4x4², způsobilo to velký rozruch. Boháči se takřka prali o to, aby tuhle zběsilost měli ve svých garážích. A kde jsou boháči, tam řádí i odvážní úpravci.
Extrémní interiér pro extrémní Mercedes
Extrémní interiér pro extrémní Mercedes
Carlex Design

reklama

Říkáte si, proč upravovat něco, co už samo o sobě vypadá, že to vyšlo z rukou nějakého bláznivého tunera? Odpověď je jednoduchá. Protože Brabus a Carlex Design. Tyto tuningové firmy určitě dobře znáte. Specializují se na výrazné, trošku šílené a někdy lehce nevkusné úpravy. Upřímně, jejich práce není pro každého. A to jak cenou, tak hlavně stylem. A ani jejich poslední projekt není výjimkou.

Majitel Mercedesu je ale prý nadšený. Brabus se na jeho autě postaral o agregát, respektive jeho naladění. Jde o čtyřlitrový osmiválec, který přes sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku na všechna kola posílá výkon 571 koní a 810 Nm točivého momentu. Jednomu by něco takového stačilo, ale majitel chtěl být prostě jedinečný. Proto se s poptávkou na úpravu interiéru obrátil na Carlex Design. Ti vsadili hlavně na alcantaru, tedy broušenou kůži. Použili ji na přístrojové desce, nových sedadlech a na výplních dveří. Jako kontrast k tmavému matriálu použili výrazně žluté prošívání, které ladí k barvě karoserie.

reklama

reklama