Zvýšený výskyt supersportů! Čeští milionáři jedou na výlet

Ani Leoš Mareš s partnerkou Monikou Koblížkovou ve svém zbrusu novém Ferrari nechyběli na akci s názvem Advantage Season Opening, která odstartovala v pátek z pražských Vysočan. Měli ale malý problém.
Zvýšený výskyt supersportů! Čeští milionáři jedou na výlet
Zvýšený výskyt supersportů! Čeští milionáři jedou na výlet
auto-mania.cz

reklama

Jako každý rok, i letos tuto akci pořádá dovozce sportovních aut, společnost Advantage Cars. A jako každý rok se jí účastní desítky jedinečných aut, které jinak pohromadě na našem území nepotkáte. Je libo Ferrari, Lamborghini, Porsche, Mercedesy AMG nebo vozy značky Aston Martin? To vše můžete potkat během celého víkendu na českých silnicích. Kde konkrétně, nevíme. A při odjezdu to nevěděli ani sami účastníci akce.

Ti byly před samotným startem organizátory rozděleni do týmů podle barev. Každý tým pak těsně před startem obdržel obálku s instrukcemi, které mu teprve prozradily, kam jet. Po cestě pak podobných obálek přijde ještě několik. Ve všech budou nejen instrukce na další cestu, ale také zajímavé úkoly.

Už jsme vám prozradili, že akce se účastní i Leoš Mareš, který tak může vyvětrat své nové Ferrari 488 Spider. Jde o fantastické kabrio, které má za sedačkami uložený přeplňovaný vidlicový osmiválec o objemu 3903 cm3. Celkem řidiči na v tomto případě bílém podnose nabídne 670 koní a 760 Nm točivého momentu. Jenomže Leošovi se bohužel stalo to, co všichni do jednoho doslova nesnášíme. Jeho čerstvě vyleštěné Ferrari si za cíl vybral kolem letící holub. No, Leoš byl ještě slušný, my bychom asi vyváděli víc. :)

reklama

reklama