10 nejšílenějších herních zbraní, které se zabydlely v našich srdcích!

Proč brát do rukou obyčejnou bouchačku, kdy můžete katapultovat krávy nebo vraždit smrtícím růžovým dildem?
To poslední, co před smrtí spatřili, byl zadek jednorožce...
To poslední, co před smrtí spatřili, byl zadek jednorožce...

reklama

Realistické hry jsou fajn, ale většinu našich oblíbených pařeb spojuje smysl pro humor a nadsázku. Rozhodli jsme se zapátrat v herní historii a vybrat ty nejvypečenější a nejvíc funky zbraně, s kterými je opravdu radost zabíjet… Hehe!

Mr. Toots (Red Faction: Armageddon)

Solidní úchylárna ukrytá v celkem normální střílečce. Když půjdete štěstíčku naproti, můžete si odemknou malého bílého jednorožce, který  se zadku střílí opravdu ničivou barevnou duhu, co zatopí i tomu nejtužšímu prevítovi.
 

Cow Canon (South Park 64)

Těžko z téhle fakt povedené herní taškařice vybrat pouze jeden kus, ale nakonec vyhrál opravu vychytaný krávomet. Dost nás baví, jak se po zásahu mění na velký mletý burger. Militantně anti-vegetariánské!

Motorovka (všechny díly Dooma)

Ikonická zbraň, která roku 1993 otevřela dveře (a vnitřnosti) pro všechny ostatní. Chlápci z id Software prostě milovali pořádně šťavnatý gore a hráči na oplátku milovali jejich revoluční 3D střílečky. V každém dalším pokračování Dooma nesmí motorovka chybět, což platí i pro letošní restart série.
 

Drill Bucket (Dead Rising 2)

Geniálně jednoduché a jednoduše geniální. Jde o kýbl, na který jsou přidělané vrtačky, takže když ho nasadáte zombíkovi na kebuli, trochu mu to přeskládá obsah lebky...
 

Super Sheep (Worms Revolution)

Není lepší pocit, než když sejmete posledního kámošova červa Superovcí a hezky se s tou huňatou potvůrkou ještě předtím proletíte. Jak velkolepé, jak hrdinské!
 

Shrinker (Duke Nukem 3D)

Klasika, na kterou staří hráči vzpomínají se slzou v oku. Duke byl až do svého neslavného návratu před několika lety legenda. A to i díky téhle Smršťovačce, kterou jste ty šmejdy hezky zmenšili a pak je rozmázli na podrážce. A nebo jste se zmenšili sami sebe do podoby Ant-manova bráchy. Hell yeah!

Penetrator (Saints Row 3)

Velkým růžovým dildem můžete zkrotit nejednu hříšnici, ale ve hře Saints Row je tenhle umělák opravdu efektivním likvidačním nástrojem, který rozhodně slouží k více věcem, než jenom k rozpustilému popichování...
 

Cat Gun Silencer (Postal 2)

Kočičky nesmí chybět! V kultovní řezničině Postal 2 můžete místo tlumiče na zbraň nasadit kočku, která si po výstřelu jen tak umňoukne. Ale když vystřelíte delší dávku...
 

Dubstep Gun (Saints Row 4)

A ještě jednou populární úleťárna Saints Row, tentokrát s opravdu ultimátním nástrojem, která dotahuje koncept zvukové zbraně k párty dokonalosti. Zmáčknete spoušť a rozvibrujete celé okolí silou bass dropů. A všechny okolo jako DJ zabiják utančíte k smrti.

Ujetých herních zbraní je samozřejmě daleko víc. Které vám ve výběru chybí?

reklama

reklama