E-Sports tipy od PLAYzone.cz! #2

Zbystřete všichni fanoušci počítačových her a zejména ti, kteří holdujete multiplayerovým hrám na kompetitivní úrovni. Říkali jste si někdy, že byste chtěli porovnat své síly s ostatními hráči, že byste si rádi zahráli v nějakém turnaji, nebo se jen rádi koukáte, jak hrají profíci? Pokud vaše odpověď alespoň na jednu z těchto otázek je ano, tak právě pro vaše hobby je určen portál PLAYzone.cz. Jde o jednoho z největší domácích pořadatelů herních událostí, turnajů a lig. Právě na jeho aktivity se v tipech zaměříme.
Foto: Radek Vebr
Foto: Radek Vebr
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1) Counter-Striku patří víkendy

Nejpopulárnější FPS hře současnosti CS:GO pravidelně patří na PLAYzone víkendy. Pokud rádi měříte síly s ostatními, v sobotním turnaji se můžete poprat s tuzemskou elitou o body do klasifikace Mistrovství ČR. Pokud však ty nejlepší raději sledujete, přední česká PLAYzone CSGO liga se řítí do finiše, v neděli od 19:00 se můžete těšit na celou řadu zajímavých zápasů včetně odvysílaného šlágru kola mezi Gunrunners.AOC a eXtatus.

2) Dota je pro malý děcka, League of Legends to je pecka!

LoLko kraluje e-sportu již nějakou dobu a svůj díl do ohně přilévá také PLAYzone. V sobotních turnajích se hraje o MČR body, trička a každý hráč zažije hlavně spoustu zábavy! Uprostřed týdne, ve středu, se také odehraje další kolo jedné z největších lig u nás. Program PLAYzoneTV začíná v 19:00 a na programu budou opravdu velké zápasy, konkrétně se můžete těšit na bitvu Fraternitas s eXtatus a eSuby s Inside Games.

3) Kdo by neměl rád kartičky?

Kartičky, konkrétně Hearthstone, poslední dobou nabývají na popularitě. Stejně je tomu i na PLAYzone, kde se pravidelně každé úterý utká domácí špička v našlapaném turnaji o velkou porci MČR bodů. Zapojit se můžete i Vy! Mimo to se ještě o více hraje v PLAYzone HS lize – pokud v pátek večer nerazíte do víru velkoměsta, stavte se od 19. hodiny na PLAYzoneTV podívat se na největší domácí hvězdy, v jednom z duelů se také utká první s druhým aktuálního pořadí!

4) Casual turnaje v CS:GO a Rocket League

Pokud vás nějaké Mistrovství ČR nebo streamy lepších hráčů nezajímají, tak i pro vás se najde pravá zábava. Mimo turnajů s účastí těch nejlepších hráčů a týmů se na PLAYzone odehrávají i turnaje, kde hraje prim prostá zábava. Milovníci stříleček si na své přijdou od pondělí do pátku, na programu je celá řada 5v5 a 3v3 turnajů, pro fanoušky bláznivých zápasů v Rocket League jsou připraveny turnaje pro jednotlivce až trojice. Kompletní výpis aktuálních turnajů najdeš přímo na stránkách PLAYzone.cz.

5) Přestupy, turnaje, všechno o e-sportu!

Jako jeden z největších domácích portálů věnující se elektronickému sportu pracuje redakční tým PLAYzone celé dny a noci na velké škále rozmanitých článků. Na své si přijde každý, ať už jsi fanda domácí či zahraniční scény, ať už tě zajímají drby a přestupy v domácím rybníčku nebo pokud se chceš jen na otočku podívat na aktuální výsledky turnajů v CSku či LoLku, portál PLAYzone čeká právě na Tebe!

Reklama
Reklama