GALERIE: TOP 10 nejvíc sexy cosplayů Lary Croft. Holky, s kterýma se chcete ztratit v divočině!

Jaká je nejlepší verze ikonické videoherní hrdinky? Přece ta z masa a kostí!
Lara Croft se těší mezi cosplayery velké oblibě.
Lara Croft se těší mezi cosplayery velké oblibě.

reklama

Již od roku 1996 nepřestává Lara Croft figurovat ve snech a představách pubertálních chlapců, ředitelů velkých korporací a tátů od rodin. S touhle neohroženou archeoložkou by se totiž toužil vydat za dobrodružstvím úplně každý.

A to i poté, co v posledních dvou dílech herní série Lara Croft změnila vizáž a košíčky velikosti F vyměnila za sympatická déčka. Zlí jazykové tvrdí, že to bylo proto, aby Lara nebyla vnímána jen jako sexuální objekt, ale jako sebevědomá emancipovaná žena a vzor pro mladé dívky. My si ale myslíme, že Lara se svým ženstvím nikdy problém neměla. 

Ostatně sami se můžete na okolních obrázcích přesvědčit, že dámám to v různých kostýmech Lary Croft náramně sluší. Ostatně, právě Lara Croft bude patřit mezi nejvíce napodobované postavy mezi cosplayerkami. Mimochodem, tradice cosplayů je silná i v České republice, kde v této disciplíně patří ke špičce například Germia z eSuby. Ale to bude zase na jiný příběh!

Dejte nám v komentářích vědět, která Lara se vám líbí nejvíc a jestli preferujete Laru před proměnou nebo její omlazený atletičtější vzhled!

Stanislav Mikeš
eSuba.eu

reklama

reklama