Jaká bude příští hra Rockstaru? Unikla informace, že se vrátí dlouho zamlčovaný hit!

Zbožňovaný vydavatel má na triku více populárních sérií. Dosud ale nebylo jasné, které pokračování si zahrajeme nejdřív.
Ty červené skvrny asi nebudou od kečupu, co?
Ty červené skvrny asi nebudou od kečupu, co?

reklama

Těžko si vybírat, na kterou hru od Rockstar Games se nejvíce těšit. Je jasné, že šestého pokračování nejpopulárnějšího GTA se jen tak nedočkáme, ale je tady ještě Max Payne a kovbojka Red Dead Redemption (RDR). Nejdříve bychom se podle všeho měli dočkat právě střílečky, kde mají chlápci kolty proklatě nízko u pasu.

Nedávno se totiž při diskuzu s fanoušky na Redditu prokecl bývalý zaměstnanec Rockstaru v San Diegu. Danny Ross upustil jednoduchou informaci, že příští hra bude dvojka. A jediná z dosud vydaných her Rockstaru, která má potenciál stát se sérií, je právě RDR. 

Ačkoli hra zatím nebyla oficiálně oznámena, přibývají další indicie. Studio v San Diegu, jež vyvíjelo první díl, totiž několikrát nabralo zaměstnance a vývoj druhého dílu populární série mezitím nepřímo potvrdil i jeden ze seniorních vývojářů studia Doron Feinstein.

Les sebevrahů

VIDEO: Nejděsivější horor zimy? Podívejte se na český trailer Lesa sebevrahů!

Na Redditu se pak z více zdrojů začal objevovat pracovní název hry RDR 2: Legends of the West a datum vydání v říjnu letošního roku. Má jít o zcela nový příběh, podobně jako to bývá u nových dílů GTA, ostatně hlavní hrdina John Martson zemřel na konci jedničky hrdinskou smrtí.

Uvidíme, kolik uniklých informací se nakonec ukáže jako pravdivých. Každopádně výtečná Red Dead Redemption si zaslouží pokračování jako málokterá jiná hra. Souhlas?

Mafia 3

Kdy vyjde MAFIA 3? Nejočekávanější hra roku je blíž, než jste mysleli!

reklama

reklama