Kdy vyjde MAFIA 3? Nejočekávanější hra roku je blíž, než jste mysleli!

Mafia 3 je na tom jako Far Cry Primal, mnoho toho nevíme a vydání je za rohem.
Mafia 3
Mafia 3

reklama

Jednou z nejočekávanějších her tohoto roku je alespoň pro českého hráče Mafia 3. Bez ohledu na to, že už na ni pracuje jen mizivé procento Čechů, pořád v ní třímá odkaz jedné z nejlepších českých her a všichni ji užuž chtějí hrát. A v tip je v tom, že si už možná opravdu zahrajeme koncem dubna!

Už dříve se mluvilo o tom, že by Mafia, která stále nemá oficiální datum vydání, mohla připlout do obchodů v prvním čtvrtletí finančního roku (začíná 1. dubna), podobné úvahy se ale nezdály jako pravděpodobné. Přeci jen, vezeme-li v potaz, že se o hře příliš nemluví a nebýt Gamescomu, neměli bychom pomalu ani jedno jediné video, zdá se tak brzké vydání jako sci-fi, na datum 26. dubna už ale lákají ty největší herní obchody.

Řeč je samozřejmě o GameStopu a Amazonu – shodně uvádí zmiňované datum, v prvním případě je pak dokonce možné fyzicky zakoupit předobjednávkový voucher a těšit se na očekávanou hru. A určitě není nutné připomínat, že obchody mívají přístup k vydavatelským plánům a nebylo by to poprvé, kdyby skrze ně podobné informace vybublaly na povrch.

Tak co, těšíte se na uvedení třetí Mafie, nebo jste už nad novým hlavním hrdinou zlomili hůl a zůstanete u jedničky?

reklama

reklama