Legenda se vrací, aby roztrhala DOOM na cucky! Přivítejte Quake Champions!

Společnost Bethesda ví, jak údeřit na pařanské srdíčko! Po úspěšném remaku Wolfensteina a ještě úspěšnějším DOOMu nám přináší další pecku! Vrací se Quake!
Quake Champions
Quake Champions
id Software

reklama

Jestli je vám kolem třiceti, máte za sebou hodiny a hodiny hraní stříleček, doslova jste slintali nad DOOMem a novým Wolfem, pak se vám teď asi otevřel poklopec od kalhot.

Studio Bethesda přináší třetí nejoblíbenější titul ze své knihovny – hru Quake. Nejnovější počin s názvem Quake Champions nabídne kompletně novou vizáž, která vychází z prvního dílu, kde hlavním cílem bude asi to nejjednodušší – zabít svého soupeře.

Střílečka to ale nebude jen tak ledajaká, neboť Bethesda tuší, že bezhlavé střílení by dlouhodobě nikoho nebavilo. Po vzoru Overwatche se tak setkáme s "hrdiny" (šampiony),
kteří ovládají různé skilly a dovednosti, jak je ostatně vidět i ve výživném traileru.

Hra je aktuálně oznámená pouze pro PC a stojí za ní nejen id Software, ale také Saber Interactive. Bethesda navíc oznámila, že se opět můžeme těšit na legendární QuakeCon, kde by měla hra dostat hlavní slovo! Rodí se nám tu návrat mrtvého e-sport titulu? Vrátí se Quake na výsluní jako tomu bylo v minulosti? Na tyhle otázky bychom vážně chtěli znát odpověď...

Quake Champions

reklama

reklama